Odisha news

ଆଜିର ରାଶିଫଳ

0

ମେଷ: କ୍ୟାରିଅରରେ ଉନ୍ନତିର ସୁଯୋଗ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ମଜଭୁତ ହେବ। ଦାଂପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ-ଶାନ୍ତି।

ବୃଷ: ଦିନଟି ଅନୁକୂଳ। ଆପଣଙ୍କ ଅନୁସାରେ ପରିସ୍ଥିତି ବଦଳିଯିବ। ସ୍ଥଗିତ ସରକାରୀ କାମ ପୂରଣ ହେବ। ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକ ସମୟ ବିତିବ।

ମିଥୁନ: ମନ ଖୁସି ରହିବ। ମିଠା କଥା କହି ସମସ୍ତଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିଣିବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂଆ କୌଶଳ ଆପଣାଇବେ। ସୁକର୍ମ ପାଇଁ ସମ୍ମାନିତ ହେବେ।

କର୍କଟ: ଆଧୢାତ୍ମିକ ଭାବନାରେ ସମୟ ବିତିବ। ଉପରିସ୍ଥ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ସାବଧାନତାର ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତୁ। ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ମନକଥା ବାଣ୍ଟନ୍ତୁ।

ସି˚ହ: ସତ୍‌ପଥରେ ଆଗକୁ ଆଗେଇବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତି। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ରହିବ। ମିତ୍ରଙ୍କ ସହିତ ମନୋରମ ସ୍ଥାନକୁ ଭ୍ରମଣରେ ଯିବେ।

କନ୍ୟା: କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ତଳିଆ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ସାମାଜିକ ମାନ-ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି। ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଆଶା ପୂରଣ କରିବେ।

ତୁଳା: ଆଇନ-କାନୁନ ମାମଲା ସମାଧାନ ହୋଇପାରେ। ଯୁବକଙ୍କ ଲାଗି ସଫଳତାର ନୂଆ ବାଟ ଫିଟିବ। ଦାଂପତ୍ୟ ଜୀବନ ମଧୁରତାପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବ।

ବିଛା: ଭାବନା ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବାର ଉପାୟ ଶିକ୍ଷା ଲାଭ କରିବେ। କୌଣସି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢ଼ିପାରେ।

ଧନୁ: ହୋଟେଲ ପରିଚାଳନା କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଧନଲାଭ ହେବ। ଫିଲ୍ମ କଳାକାରଙ୍କୁ ଉତ୍ତମ ପ୍ରସ୍ତାବ ମିଳିପାରେ। ପ୍ରିୟ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ସଂପର୍କ ବଢ଼ିବ।

ମକର: କ୍ୟାରିଅର ଗଠନରେ ଉତ୍ତମ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ। ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭାଗ ନେବେ। ମିତ୍ରଙ୍କ ସହିତ ତିକ୍ତତା ଦୂର ହେବ। ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଧୢାନ ରଖନ୍ତୁ।

କୁମ୍ଭ: ମାତା-ପିତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ନିଅନ୍ତୁ, ଦିନଟି ଭଲରେ କଟିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ଜରୁରୀ କାମ ପୂରା ହେବ। ବାଣିଜ୍ୟ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ମନ ମୁତବାକ କାର୍ଯ୍ୟ ମିଳିବ।

ମୀନ: ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖମୟ। ଭାବନା ଅନୁସାରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରି ସଫଳ ହେବେ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ନିଯୁକ୍ତି ସୁଯୋଗ ମିଳିବ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.