ଗୋଡା-୧୭/୧୧
ଏରସମା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଗଡବିଷୁନପୁର ପ ଂଚାୟତର ବିଜୁ ଯୁବବାହିନୀ ସଦସ୍ୟ ଅରବିନ୍ଦ ମଣ୍ଡଳ ଙ୍କ ଅକାଳ ବିୟୋଗ ଗତକାଲି ସଂନ୍ଧ୍ୟାରେ ହୋଇଯାଇଛି । ସେ ଜଣେ ପରୋପକାରି ଯୁବକ ହିସାବରେ ସମଗ୍ର ପ ଂଚାୟତରେ ଜଣା ଶୁଣା ଥିଲେ । ଏକାଧାରରେ ବ୍ୟବସାୟ ,ଯୁବବାହିନୀ ସଦସ୍ୟ ଗଡବିସୁନପୁର ପ୍ରମିୟମ ଲିଗ ର ସଦସ୍ୟ ହିସାବରେ ସମସ୍ତ ଙ୍କ ନିକଟରେ ଅତି ପରିଚୟ ଥିଲେ । ସେ ଜୁଣଗରି ଗ୍ରାମର ପରେମେଶ୍ୱର ମଣ୍ଡଳଙ୍କ ଏକମାତ୍ର ପୁତ୍ର ଥିଲେ । ଗତକାଲି ବାଘାଡି ଗ୍ରାମକୁ ଇଲେକ୍ଟ୍ରି କାମ କରିବାକୁ ଯାଇ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଛନ୍ତି ବୋଲି ତାଙ୍କ ଦାଦା ପୁରୁଷୋତମ ମଣ୍ଡଳ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ଆଜି ଶବ ବ୍ୟବଛେଦ ପରେ ତାଙ୍କ ମର ଶରିରକୁ ଶେଷ ଦର୍ଶନଲାଗି ପ ଂଚାୟତର ଶହ ଶହ ଯୁବକ ,ମହିଳା ,ବୁଦ୍ଧିଜିବୀ ତାଙ୍କ ନିଜ ଗାଁ ଜୁଣଗରିରେ ପ ଂହଚିଥିଲେ । ତାଙ୍କ ମରଶରୀରକୁ ଗଡବିଷୁନପୁର ବଜାର ଠାରୁ ବିଜୁଯୁବବାହିନୀ ର ସଦସ୍ୟ ମାନେ ଶୋଭାଯାତ୍ରାରେ ନିଆଯାଇ ଜୁଣଗର ପାଙ୍କ ପୈତୃକ ଯାଗାରେ ସଂସ୍କାର କରାଯାଇଥିଲା । ି ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଖବରପାଇ ସ୍ଥାନୀୟ ବିଦାୟକ ତଥା ରାଜ୍ୟ ଜଳସଂପଦ ଓ ସୂଚନା ଲୋକ ସଂପର୍କ ମନ୍ତ୍ରୀ ଶ୍ରୀ ରଘୁନନ୍ଦନ ଦାସ ,ଜଗତସିଂହପୁର ବିଧାୟକ ପ୍ରସାନ୍ତ କୁମାର ମୁଦୁଲି,ବ୍ଲକ ଅଧକ୍ଷ ପ୍ରଣବ କୁମାର ସ୍ୱାଇଁ ,ସାଂସଦ ଙ୍କ ପ୍ରତିନିଧି ପୀତବାସ ଗଛାୟତ,ସ୍ଥାନୀ ୟସରପ ଂଚ ସୂଯାତା ବେହେରା,ସମିତି ସଭ୍ୟ ସୁରେନ୍ଦ୍ର ନାଥ ଗୁରୁ,ବିଜୁ ଯୁବବାହିନୀ ସଭାପତି ପ୍ରେମାନନ୍ଦ ମଲ୍ଲିକ ,ସଂପାଦକ ଗଗନ ଗୁରୁ,ସମାଜ ସେବୀ ପ୍ରଭାକର ବେହେରା,ଧିରେନ୍ଦ୍ର ଗୁରୁ,ଜୁଣଗରିର ମୁରବୀ ଅଶ୍ୱିନି ପଣ୍ଡା,ଗଣେଷ ଗିରି ପ୍ରମୁଖ ଶୋକ ପ୍ରକାଶ କରିବାସହିତ ତାଙ୍କ ପରିବାର କୁ ସମବେଦନା ଜଣାଇଛନ୍ତି ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here