ଟ୍ରିନିବାଗୋ ଅଧିନାୟକ କିରନ୍ ପୋଲାର୍ଡ ଟସ୍ ଜିତି ବୋଲିଂ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ। ସେଣ୍ଟ ଲୁସିଆର ଏକ ଜବରଦସ୍ତ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା | ଦ୍ୱିତୀୟ ଓଭରରେ ରହକିମ କର୍ଣ୍ଣୱାଲଙ୍କ ୱିକେଟ୍ ହରାଇବା ପରେ ସେ ବ୍ୟାଟିଂ ହରାଇଥିଲେ। ମାର୍କ ଡାୟାଲ ଏବଂ ଆଣ୍ଡ୍ରେ ଫ୍ଲେଟରଙ୍କ ଯୋଡି ଦ୍ୱିତୀୟ ୱିକେଟ୍ ପାଇଁ 67 ରନ୍ ଭାଗିଦାରୀ ବାଣ୍ଟିଥିଲେ। ମାର୍କ ଡାଏଲ୍ 27 ବଲରୁ 29 ରନ୍ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଫ୍ଲେଟର୍ 27 ବଲରୁ 39 ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲେ।

ମଧ୍ୟମ କ୍ରମରେ ରୋଷ୍ଟନ୍ ଚେଜ୍ 22 ଏବଂ ନଜିବୁଲ୍ଲା ଜାଡ୍ରାନ୍ 18 ଟି ବଲରୁ 24 ରନ୍ କରିଥିଲେ। ସେଣ୍ଟ ଲୁସିଆଙ୍କ ଦଳ ଏକ ସମୟରେ 14 ତମ ଓଭରରେ 115/4 ରହିଥିଲା ​​ଏବଂ ବହୁତ ଭଲ ସ୍ଥିତିରେ ଥିଲା | କିନ୍ତୁ ଏହା ପରେ କିରନ୍ ପୋଲାର୍ଡଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ବୋଲିଂ ତାଙ୍କୁ ପୁରା ଓଭର ଖେଳିବାକୁ ଦେଇ ନଥିଲା। ସେଣ୍ଟ ଲୁସିଆଙ୍କ ଦଳ 19.1 ଓଭରରେ 154 ରନ କଲେ | 4 ଓଭରରେ 30 ରନ୍ ପାଇଁ ପୋଲାର୍ଡ 4 ୱିକେଟ୍ ନେଇଥିଲେ।

ସିପିଏଲ୍ ଫାଇନାଲ୍ ଇତିହାସରେ ଟ୍ରିନିବାଗୋ ସର୍ବାଧିକ ସ୍କୋର କଲା |
ସିପିଏଲ୍ ଚାମ୍ପିଅନ୍ ହେବା ପାଇଁ ତ୍ରିନବାଗୋ 155 ରନ୍ ଆବଶ୍ୟକ କରୁଥିଲା | ଏହାପୂର୍ବରୁ ସିପିଏଲ୍ ଫାଇନାଲରେ ଏତେ ବଡ ସ୍କୋର କେବେ ହୋଇନଥିଲା ନଥିଲା, କିନ୍ତୁ ତ୍ରିନବାଗୋ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ମାନେ ଏକ ନୂଆ ରେକର୍ଡ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲେ। 19 ରନ୍ ପାଇଁ ତ୍ରିନବାଗୋ 2 ୱିକେଟ୍ ହରାଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଏହା ପରେ ଲେଣ୍ଡଲ୍ ସିମନ୍ସ ଏବଂ ଡାରେନ୍ ବ୍ରାଭୋଙ୍କ ଯୋଡି 18.1 ଓଭରରେ ଦଳକୁ ଟାର୍ଗେଟରେ ପହଞ୍ଚାଇଥିଲା।

ସିମନ୍ସ 84 ରନ୍ କରି ଆଉଟ୍ ହୋଇନଥିଲେ ଏବଂ ଡାରେନ୍ ବ୍ରାଭୋ 47 ବଲରୁ ଅପରାଜିତ 58 ରନ୍  କରିଥିଲେ। ଡାରେନ୍ ବ୍ରାଭୋ ଆରମ୍ଭରେ ଅଟକି ଯାଉଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କର ଷ୍ଟ୍ରାଇକ୍ ହାର ବହୁତ କମ୍ ଥିଲା କିନ୍ତୁ ପରେ ସେ ଏହାକୁ କଭର୍ କରିଥିଲେ | ଏହିପରି, ସିପିଏଲ୍ ଫାଇନାଲ୍ର ସର୍ବାଧିକ ସ୍କୋର ହାସଲ କରି ଟ୍ରିନବାଗୋ ଟାଇଟଲ୍ ଦଖଲ କଲା |

ତାଙ୍କର ଜ୍ୱଳନ୍ତ ଇନିଂସ ପାଇଁ ଲେଣ୍ଡଲ ସିମନ୍ସଙ୍କୁ ମ୍ୟାନ୍ ଅଫ୍ ଦି ମ୍ୟାଚ୍ ଏବଂ କିରନ୍ ପୋଲାର୍ଡ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟରେ ତାଙ୍କର ସର୍ବଦଳୀୟ ପ୍ରଦର୍ଶନ ପାଇଁ ପ୍ଲେୟାର ଅଫ୍ ଦି ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ଭାବରେ ସମ୍ମାନିତ ହୋଇଥିଲେ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here