କାରିବିଆନ୍ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ (ସିପିଏଲ୍) ପାଇଁ ଚାରୋଟି ଦଳ ସେମିଫାଇନାଲ କୁ ଗଲେ | ଦୁଇଟି ସେମିଫାଇନାଲ ଏବଂ ଗୋଟିଏ ଫାଇନାଲ ସହିତ ବର୍ତ୍ତମାନ କେବଳ ତିନିଟି ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳାଯିବ | ଲିଗ୍ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ଶୀର୍ଷରେ ଥିବା ଚାରିଟି ଦଳ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆମ ସାମ୍ନାରେ ଅଛନ୍ତି।

ଆଇପିଏଲରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ପାଇଁ ଖେଳିଥିବା କିରନ୍ ପୋଲାର୍ଡଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଅଧିନାୟକ ହୋଇଥିବା ଟ୍ରିନବାଗୋ ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ ସେମିଫାଇନାଲରେ ଯୋଗ୍ୟତା ଅର୍ଜନ କରିଥିବା ପ୍ରଥମ ଦଳ ଥିଲା। ତ୍ରିନାବାଗୋ ଏହାର ସମସ୍ତ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଛି। ଡବଲ୍ ରାଉଣ୍ଡ ରୋବିନ୍ ଫର୍ମାଟ୍ ଅନୁଯାୟୀ ସେ ସମସ୍ତ ଦଳକୁ ଦୁଇଥର ପରାସ୍ତ କରିଛନ୍ତି |

ଲଗାତାର 10 ଟି ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଥିବା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ ସେପ୍ଟେମ୍ବର 8 ରେ ଚତୁର୍ଥ ମାନ୍ୟତା ଜାମାଇକା ତାଲାୱାଜ୍ ସହିତ ଦ୍ୱିତୀୟ ସେମିଫାଇନାଲରେ ତୃତୀୟ ସ୍ଥାନ ପାଇଥିବା ଗୁଇନା ଆମାଜନ ୱାରିୟର୍ସ ତୃତୀୟ ସ୍ଥାନ ଅଧିକାର କରିବେ | ଉଭୟ ମ୍ୟାଚ୍ ଗୋଟିଏ ଦିନରେ ହେବ।
ଫାଇନାଲ୍ 10 ସେପ୍ଟେମ୍ବରରେ ଖେଳାଯିବ | ରବିବାର ଦିନ ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ ନଅ ୱିକେଟ୍ ଜିତିଥିଲେ। ସେଣ୍ଟ କିଟ୍ସ ଏବଂ ନେଭିସ୍ ପୃଥ୍ 18.2 ଓଭରରେ 77 ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲେ। ଏହାର ଜବାବରେ 11.3 ଓଭରରେ 78/1 ସ୍କୋର କରାଯାଇଥିଲା।

ଶେଷ ଲିଗ୍ ମ୍ୟାଚ୍ ରେ ସେଣ୍ଟ୍ ଲୁସିଆ ଜକ୍ସ୍ 145/6 ସ୍କୋର କରି ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିଥିଲେ। ଏହାର ଜବାବରେ ଜାମାଇକା ତାଲାୱାଜଙ୍କ ଦଳ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ଓଭରରେ 134/9 ରନ୍ ସ୍କୋର କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ମ୍ୟାଚକୁ 11 ରନ୍ରେ ହରାଇଥିଲା। ଜାମାଇକା 10 ଟି ମ୍ୟାଚ ମଧ୍ୟରୁ ମାତ୍ର 3 ଟି ଜିତିଥିବାବେଳେ ଗୋଟିଏ ମ୍ୟାଚରେ ମଧ୍ୟ ବର୍ଷା ହୋଇଥିଲା।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here